×
×

    € 549

Commerciële ruimte/kantoren in centrum Wetteren te huur

Korte Bergstraat 2 | Wetteren (9230)
Perceeloppervlakte 48 m²
Commerciële ruimte in centrum Wetteren wordt u exclusief te huur aangeboden door Access Estate. Maak uw afspraak via sms of WhatsApp door te sturen naar uw makelaar Frederick Piens via 0473/30 15 37.

Biedt tal van mogelijkheden! Bent u op zoek naar een commerciële ruimte/kantoren, waar u in de kijker kan staan? Deze oud-burelen van de voormalige Drukkerij worden te huur aangeboden De indeling is als volgt: - Inkom met vitrine - bureel 1- bureel 2 en 3, apart toilet. De vaste meubelen zoals de burelen en kasten blijven en mogen gebruikt worden.

We zijn op zoek naar een geschikte kandidaat voor een korte termijnhuur welke verlengbaar is na een jaar. Een Pop-up Huurovereenkomst of een Huurovereenkomst van korte duur (3 jaar) is hier aangewezen. Heeft dit pand uw interesse gewekt, aarzel dan niet en neem contact.

Algemene informatie

  • Beschikbaarheid Onmiddellijk
  • Verwarming
      Aardgas
  • Uitrusting
    • Airco
  • ShowroomJa
  • Huurbare oppervlakte 48m²

Voorschriften

  • EPC score E
  • Overstromingsgevoelig Geen overstromingsgevoelig gebied.
  • G-Score Klasse A
  • P-Score Klasse A
  • Stedenbouwkundige vergunning Ja
  • Stedenbouwkundige bestemming Woongebied
  • Onroerend erfgoed Geen beschermd erfgoed

Heeft u interesse in deze eigendom?

Ref. VH230302-10

Kenmerken omgeving

  • Scholen: Minder dan 500 meter
  • Autosnelweg: BETWEEN_2KM_3KM
  • Treinstation: Dichtbij
  • Bushalte: Minder dan 500 meter
×